Акції


10915137_757756600974645_774276677397975158_nЗ моменту заснування ГО “ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ” бере участь в багатьох патріотичних акціях, часто  виступає їх ініціатором, координатором і організатором. З грудня 2014 року  учасники ГО «ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ» ініціювали проведення в шкільних і позашкільних закладах міста Сєверодонецька акцій «Привітай військового з Днем Збройних Сил України!» та«П ривітай солдата з Новим роком та Різдвом!». В рамках привітань сєверодонецькими школярами було передано для наших військових чимало малюнків, саморобок, а також консервації, теплих речей, книжок. Деякі саморобки були відправлені на аукціон «Свій за свого», що проводиться на підтримку українських військових в Києві.

22.01.2015 року на День Соборності України ГО «ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ» виступила координатором Всеукраїнської акції “Одна єдина соборна Україна”, що була ініційована переселенцями з окупованих міст Луганщини, в рамках якої відбулась акція «Зав’яжемо стрічку єдності».

У лютому 2015 р. Сєвєродонецьк приєднався до  всеукраїнської акції “STOP RUSSIA”, координатором в місті Сєвєродонецьк виступила ГО “ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ”.  Мета акції – зупинити агресію Росії проти України.

У січні 2015  року стартувала  Акція “З колядою йдемо!”, ініційована й організована в місті Сєверодонецьк ГО “ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ”. Акція має на меті відродження на сході українських народних традицій, а також підняття бойового духу захисників нашої Батьківщини.  В рамках цієї акції учасниками нашої “ВС”  було підготовлено дві творчі групи – дитячу і дорослу, які в період з 6 по 14 січня вітають мешканців Сєверодонецька і військових з Різдвом та Щедрим вечором колядками й щедрівками . Всього було проведено близько тридцяти виступів. 7січня 2015р. активісти ГО «ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ провели для мешканців міста і переселенців Різдвяний флешмоб, де привітали глядачів коляками і Різдвяним вервертепом. Також усі бажаючі могли не тільки послухати, а й заспівати разом українські різдвяні колядки. Такий захід на Різдво в Сєверодонецьку проводився вперше.  Дитяча вокальна група колядками та щедрівками  вітала мешканців Сєверодонецька в установах і організаціях, учнів загальноосвітніх шкіл, ознайомлюючи їх з українськими народними традиціями, а також військових  в межах міста.  Доросла творча група, яка складається із самих учасників “ВС”, вітала не тільки мешканців міста, а й виїжджала до  військових на блок-пости і на місця постійної дислокації з Вертепом, колядками й щедрівками та подарунками . У січні 2016 року Акція “З колядою йдемо!” продовжилася. 13 січня 2016 р.  Громадська організація “ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ” організувала святковий виступ-привітання із Щедрим вечором для мешканців Сєверодонецька, школярів школи-інтернат та бійців добровольчих батальйонів, перед якими виступила дитяча творча група, а 19 січня маленькі артисти привітали  студентів  Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму.