Акція “Привітай військового з Днем Збройних Сил України!”


ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

10850089_737008626382776_543989210795877809_nСьогодні українці, за всі 23 роки незалежності України, вперше зрозуміли значимість і існування Збройних Сил України в їх житті. Це пов’язано не тільки з агресією Росії, а взагалі їх необхідність як гаранта безпеки громадян України, так як геополітика весь час змінюється. Тому, на передодні святкування Дня Збройних Сил України, громадське об’єднання “ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ» ініціювало перед керівництвом відділу освіти проведення в школах Сєверодонецька акції “Привітай військового з Днем Збройних Сил України!” і «Уроків мужності» Такі уроки були проведені для старшокласників 4-5 грудня за сприянням в.о. начальника відділу освіти Каширіної О.Г. і директорів СШ№6, СШ№10 і Колегіуму. А ось до акції “Привітай військового з днем ЗСУ!” були залучені діти початкових та середніх класів всіх шкіл і навіть діточки із дитсадків. Також декілька малюнків передала Сєвєродонецька художня школа. Дітям було запропоновано намалювати те, що вони пов’язують зі Збройними Силами України, їх відношення до військових та написати свої побажання і вітання.

Privitay soldata_nКоли учасники ГО «ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ» формували малюнки та саморобки по адресам, то звернули увагу на щирі і дуже теплі побажання. Багато дітей бажало миру у всьому світі. Особливо вразив і розчулив до сліз лист одного хлопчика Юрка:
«Дорогой солдат! Меня зовут Юра. Мне 12 лет. Я живу в городе Северодонецке, Луганской области. Я люблю спорт и занимаюсь легкой атлетикой в городской школе спорта. Еще я люблю решать задачи, математика – мой любимый предмет. Этим летом, я впервые в своей жизни, услышал как взрываются снаряды и узнал, что град – это не только явление природы. А еще мне было страшно, когда мама сказала, что оставаться в городе опасно и мы были вынуждены уехать. Но только благодаря твоей смелости и вере в Украину мы вернулись в свой дом. Я продолжаю заниматься спортом и ходить в школу. Я часто вижу солдат в городе и знаю, что теперь я в безопасности. Я никогда не забуду того, что ты для меня делаешь! Ты для меня настоящий герой! Когда я вырасту, то тоже буду таким же смелым, как и ты, потому что я тоже люблю Украину. Спасибо тебе, что ты борешься сейчас за моё будущее! Дорогой солдат, я желаю тебе крепкого здоровья, вернуться домой живым! Знай, что каждое утро, слушая гимн Украины в школе, я буду думать о тебе! Слава Украине! Героям Слава! Твой друг Юра.» Звичайно великою мірою школа, вчителі сприяють певним поглядам учнів, але виховання і формування як громадянина України лежить на відповідальності батьків. Хочемо подякувати батькам Юрка та іншим батькам, що виховують патріотів, вдячних людей з високими моральними якостями. Зворушливою була подяка військових за малюнки. Один солдат батальйону «Дніпро-1» з блокпосту № 3 так розчулився і сказав, що він збереже той малюнок. А коли по закінченню війни поїде додому, то поставить в рамочку на пам’ять, так як той малюнок оберігав його.

11612_737003763049929_4101702936210229769_n10848059_737008179716154_5735192087431529992_n

 

Крім листів, малюнків і саморобок були передані теплі речі, шкарпетки, рукавички, продукти, солодощі, фрукти, консервація. Особливо вразила СШ №17 – тут було все! Навіть Книга псалмів “Новий Заповіт”! Всі подарунки ми передали волонтерам, а також мали змогу привітати солдат особисто.

privitay soldata z dnem zsuprivitay soldata

Висловлюємо щиру подяку Сєвєродонецькому відділу освіти, особисто Каширіній Ользі Григорівні, директорам, вчителям та учням шкіл, всім хто був залучений до проведення «Уроків мужності» та акції “Привітай військового з Днем Збройних Сил України!”

9 грудня 2014 р
Матеріал підготували:
Людмила Сінельник,
Вікторія Нікольська,
Марина Пономаренко.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *