Гуманітарна карусель в Сєвєродонецькому багатопрофільному Ліцеї.


10460552_805114009572237_1965509776181985806_n3 квітня 2015 р. в Сєвєродонецькому багатопрофільному ліцеї відбулася захоплива інтелектуальна гра-квест «Гуманітарна карусель» для учнів 7 – 8 класів шкіл міста, яку наші учасники ГО «Відродження сходу» відвідали, як почесні гості. Урочисте відкриття гри відбулось в актовій залі з виступу директора багатопрофільного ліцею Олени Скурідіної та заступника директора з науково-методичної роботи Світлани Карпенко, також було надано слово голові ГО «Відродження сходу» Нікольській В. В. та представнику Міського відділу освіти.
«Гуманітарна карусель» проводиться у ліцеї вже в дев’ятий раз з метою розвитку і самореалізації творчих здібностей учнів, підвищенню інтересу до вивчення предметів гуманітарного циклу, удосконалення навичок командної співпраці під час проходження етапів квесту та виховування почуття національної свідомості і патріотизму. Участь у грі брали 10 команд шкіл міста та команда школи-інтернату.
Суть гри-квесту полягала у тому, що кожна з команд-учасниць на початку гри отримала маршрутний лист із зупинками – етапами гри:
– «Перший мільйон»- інтелектуальна комп’ютерна гра, де учням було запропоновано знайти правильні відповіді на українські загадки,
– «Мандруючи Україною» – цікаве завдання на знання видатних історичних місць України,
– «Подорож країною слів», де учні мали дати відповіді про знання лексичного значення суто українських слів, та знайти помилки – русизми у запропонованих висловлюваннях,
– «Народ скаже, як зав’яже» – знання де учням було запропоновано підібрати до російських фразеологізмів тотожні за змістом українські,
– «Літературний вернісаж» дозволив перевірити якість знань літературної спадщини України;
– «Правовий пазл»- цей етап квесту виявив знання Конституції України та правових документів часів Київської Русі
– «Символіка українського вінку» цей етап гри проводила Ганна Дубинська, викладач української філології та літератури ліцею, учасниця ГО «Відродження сходу» в ньому учням у формі загадок було подано пояснення квіт-символів з яких плететься український віночок;
– «Поетична Україна» – етап в якому визначили знання віршів, учасниками гри було необхідно поєднати вірші із запропонованими малюнками до них.
За кожен з вищеназваних етапів гри команди отримували бали, а також відзначались найбільш активні учасники кожної команди. За умовами «Гуманітарної каруселі» переможцями стають команди що отримали найбільшу суму балів за проходження етапів гри.

18121_805118219571816_822600674981750947_nПід час відкриття та при підведенні підсумків гри учні ліцею подарували учасникам і гостям заходу музичні номери та декілька пісень, написаних учнями під акомпанемент власно створеної групи. Переможцями інтелектуальної гри-квесту «Гуманітарна карусель» стали команди 17, 5 і 13 шкіл та Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею, які отримали подарунки за зайняті призові місця, також було відзначено найбільш активних учасників з кожної команди, що брали участь у квесті. Активісти ГО «Відродження сходу» подарували кожній команді, що брали участь у грі, цікаві книжки про розвиток українського козацтва на теренах Луганщини, а також цю книгу у дарунок отримав кожен учасник команди зі школи-інтернату. Будемо сподіватися, що прочитання книги про історію козацтва Луганнищини спонукатиме молодь до більш глибокого і детального вивчення історії рідного краю та історії України, невід’ємною частиною якої є Луганська область.

Матеріал підготувала Олександра Данько

4 квітня 2015 р.

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *