Пісні, що нас єднають


09.02.2016 р.

DSC_122609 лютого 2016р. в Сєвєродонецькому Навчально-виховному комплексі “СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА-КОЛЕГІУМ” відбувся патріотичний тематичний захід “Пісні, що нас єднають”, організований вчителем історії Сергієм Марченко для учнів Колегіуму. На захід були запрошені захисники нашої Батьківщини – бійці добровольчого полку “Миротворець” і волонтери. Проведення цього заходу  планувалося ще до Дня Соборності, але було  перенесено через карантин в навчальних закладах.

 

DSC_1228

 

Сергій Марченко –  вчитель історії,  відомий в  Сєвєродонецьку завдяки  високому  професіоналізму, патріотизму та активній просвітницькій діяльності. Постійно організовує патріотичні заходи для школярів, вихованців школи-Колегіуму.   Брав активну участь у проведенні Уроків мужності за участю військових, які організовувала ГО “ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ” для старшокласників всіх шкіл  міста Сєвєродонецьк з метою розвінчення антиукраїнських міфів і виховання патріотизму у молодого покоління.  Доля склалася так, що пан Сергій на вісім місяців  випав з активного життя за  станом здоров’я, тому  подвійно приємно, що він знову в строю.

DSC_1229Сьогоднішній захід почався традиційно  з акапельного виконання Гімну України. Після чого учні Колегіуму  нагадали глядачам  про підписання у січні  1919 Акту Злуки, про давнє прагнення українського народу до об’єднання й розбудови  вільної самостійної держави – незалежної соборної України.  Потім школярі  представили глядачам підготовлені літературні і музичні композиції з патріотичних творів.   Це й зворушливі вірші та пісні про любов до найдорожчої людини у світі – мами,  і  про любов до Батьківщини, і звернення до наших захисників  зі словами подяки та побажання перемоги. Лунали пісні Віктора Цоя, Кузьми Скрябіна, Володимира Івасюка та багато інших. Діти не тільки співали, але й самі грали на музичних іструментах: на гітарах, скрипках, віолончелі і на трубі.

 

 

 

DSC_1243 На запрошення Сергія Марченка у  заході  взяли участь і  активісти ГО “ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ”,  Вікторія Нікольська під акомпанімент ансамблю школярів виконала пісню Олекса Негребецького та Віталія Телезіна “Сто бійців”. Наприкінці всі разом заспівали  гімн повстанців “Лента за лентою”.

Велика подяка Сергію Марченку за організацію заходу, адже такі заходи дуже важливі як для виховання патріотизму у дітей, так і для підняття бойового духу захисників нашої Батьківщини.

 

 

 

 

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *