Акція “Велика українська хода” в Сєвєродонецьку


DSC_122517.03.2016 р. активісти ГО “Відродження сходу” взяли участь в акції “Велика українська хода”, що пройшла в Сєвєродонецьку. Волонтер з Миколаївщини Катерина Валевська, активістка Майдану, що була в Єдиній жіночій сотні, після подій на Майдані вирішила проїхати країною й зібрати прапори з різних міст з підписами місцевих мешканців.  В Сєвєродонецьк вона привезла вже  121 прапор, а сєвєродончани, долучившись до акції, підписали і свій, 122-й прапор.

Активіст ГО “Відродження сходу” Сергій Рибалко виступив перед присутніми.   Він зауважив, що український прапор і історія України є невід’ємними.

DSC_1258“Згадайте часи козаччини, згадайте,  навіть  на картині Репина “Козаки пишуть листа турецькому султану”, там два прапори: жовто-блакитний і червоно-чорний – “воля або смерть!” Сотні років наш прапор для північного сусіда був подразником, бо Росія  ніколи не хотіла, щоб Україна була вільна, незалежна окрема держава. І тепер знов  на українській землі ллється кров, гинуть наші патріоти… Це відбувається через те, що дехто не хоче, щоби Україна дійсно стала потужною вільною державою, якою б пишалися свої громадяни. Подивіться на  інші країни, там національні прапори висять на кожному будинку! Людина тим самим виказує своє відношення до країни. А у нас так сталося, що прапори вивішують тільки, коли свято, або коли горе”, – зауважив Сергій Рибалко.

DSC_1243Голова ГО “Відродження сходу” Вікторія Нікольська зазначила,  що акція “Велика українська хода” має велике значення, оскільки символізує єдність нашої країни. “Тут зібрані прапори з багатьох міст нашої держави і дуже символічно, що серед них  є прапори навіть  з окупованик міст! Ми бачимо прапори з  Луганська, Донецька, Севастополя. В мене відчуття  гордості  за тих патріотів,  які боряться, які не змирилися з цією окупацією! І я щиро вірю, що Україна поверне панування на своїх кордонах, поверне свою територіальну цілісність і ми знову будемо разом. Зараз ми єдині, як ніколи!”, – зауважила Вікторія Нікольська.

 

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *