Книжки у подарунок


DSC_1847У липні-серпні 2016 активісти ГО “Відродження сходу” передали до фондів трьох міських бібліотек Сєвєродонецька і Лисичанська книги, які надійшли у подарунок від «Книжкової сотні», «Книжкового Арсеналу», «Мистецького Арсеналу» та книжкового онлайн-магазину Yakaboo.ua. Серед книжок – дитяча література як сучасних українських письменників, так і зарубіжних в перекладі на українську, хрестоматії, словнички, збірнички, що ознайомлюють з українськими обрядами та народною творчістю. Серед книжок для дорослої аудиторії було передано світову літературу в перекладі на українську від історичних романів до наукової фантастики (Д.Конрад, Р. Джованйолі, Хорхе Луїс Борхес, Б. Сансаль, Ерік-Еммінюель Шмітт, Крістін Генна, Філіп. К. Дік та інших). книжки українських письменників (В.Стус, В. Винниченко, І.Кочерга, М.Матіос, С. Андрухович та інших), цікаві альбоми з історії і культури, а один фотоальбом – про сучасні події на Донбасі, який без прикрас показує жахи війни.

IMG_3654Цікаві книжки українських істориків Віктора Савченко “Симон Петлюра” та Т.В. Чухліба “Іван Мазепа”, польського історика Генрик Літвін “Шляхта Київщини, Волині та Брацлавщини (1569-1648)”, “Чорнобильська молитва. Хроніка майбутнього” білоруської письменниці Світлани Алексієвич, приголомшлива розповідь про повернення Росії до диктатури у книзі Гаррі Каспарова “Зима наближається”, “Європейський союз: дезінтеграція чи відродження” Дж. Сороса та багато інших. 

 

 


DSC_1829Також активісти ГО “Відродження сходу” передали в Сєвєродонецьку публічну бібліотеку рідкісну книгу Інституту українознавства ім.Крип’якевича НАН України авторів Зеновія Красівського і Олени Антонів, яку придбали учителі історії Івано-Франківської області і за сприяння пані Ірини Магрицької на наше прохання передали для Сєвєродонецької бібліотеки – «Благословенні душі, що вміють випромінювати…»

ГО “ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ”

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *