Українська діаспора в Болгарії разом з активістами “ВС” підтримали діточок-переселенців з Донбасу


DSC_1835Вже другий рік поспіль Народний депутат України Наталя Веселова разом із посольством України в Болгарії  за підтримки і сприяння мерів міст Кітен та Смолян  організовують відпочинок в Болгарії українських дітей – переселенців з Донбасу. Цьогоріч активісти “Відродження сходу”, перебуваючи на відпочинку в Болгарії,   долучилися до ініціативи Української діаспори “Балканська січ”  в місті Бурґас і  разом  з діаспорою підтримали подарунками діточок  з Донбасу, які  приїхали на відпочинок в рамках благодійної програми.

 

DSC_185317 серпня 2016 р. активісти ГО “Відродження сходу” провідали 18 українських діточок -переселенців з окупованих територій Донбасу, які зараз відпочивають в місті Кітен,  та передали їм  м’ячі, тенісні ракетки, кольорову крейду, а також   матеріальну допомогу для екскурсії на кораблі, що зібрали разом  українська діаспора міста Варна і “Балканська січ” міста Бурґас.

Для діточок і для їх вихователів, які теж є  переселенцями  з окупованого Донбасу,  було  приємною несподіванкою  побачити в Болгарії своїх земляків з Донбасу, зі  звільненої Луганщини. Діти  дуже зраділи подарункам і дякували, що їх мрія поїхати на екскурсію на кораблі,  нарешті здійсниться!

IMG_3763Попрощалися словами:  “Донбас- це Україна!”, які дружно хором виголосили діти. А вже увечері передали по вайберу фото патріотичних малюнків на асфальті, що  встигла намалювати малеча, яка особливо зраділа кольоровій крейді.

“Підтримка української діаспори в Болгарії дуже важлива для нас!”,   – зазначають організатори благодійного відпочинку дітей з Донбасу.

ГО “ВІДРОДЖЕННЯ СХОДУ”

 

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *