Молебень в Сєверодонецьку за перемогу України над агресором


DSC_23612 квітня 2017 р. в Сєверодонецьку на площі  Перемоги відбувся Молебень за перемогу України над агресором і встановлення справедливого миру. Службу провів керуючий Луганською єпархією УПЦ Київського Патріархату, преосвященний Афанасій, єпископ Луганський і Старобільський.   Захід зібрав близько 200 учасників, які щиро вболівають за долю України і прийшли помолитися за перемогу у цій підступній неоголошеній війні з російським агресором.

DSC_2372

 

 

Цього дня Сєверодонецьк молився за перемогу над агресором одночасно разом з іншими містами України, оскільки   враховуючи Звернення членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій Молебен  за перемогу і мир в Україні  02 квітня 2017 р. о 15-00 відбувся у всіх обласних центрах нашої країни.  Молилися також за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи, і за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі , рятуючи своє життя.

DSC_2387Такий масовий Молебен за перемогу України  над агресором, організований  Управлінням  Луганської єпархії УПЦ Київського Патріархату,  в Сєверодонецьку відбувся вперше. Приємно, що стільки людей прийшло  на службу, яку провів керуючий Луганською єпархією УПЦ Київського Патріархату.  Показово й те, що в екстремально короткий термін, буквально за кілька днів, було зібрано хор з волонтерів, які допомогли преосвященному  Афанасію провести службу.

Наступний день, понеділок 3 квітня, Всеукраїнська Рада Церков закликала віруючих провести у особистому посиленому посту.

Фотоальбом – Молебень за перемогу України над агресором

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *