Сергій Василюк в Сєверодонецьку. Творча зустріч


П’ятого травня 2017 р. до Сєвєродонецка в рамках культурно-просвітницького туру «Слобожанщина – форпост України» завітав лідер українського фолк-метал гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк. Цей тур триває за підтримки обласної організації ВО “Свобода” та за сприяння місцевих активістів і охопив міста Харківської, Донецької та Луганської областей, які належать до Слобожанщини – історичного краю на сході України. В Сєверодонецьку Творча зустріч відбулася за організаційної підтримки ГО “Відродження сходу” і сприяння Сєверодонецької міської ради. Хоч наше місто відносно молоде, невелике і не має багатовікової історії, проте, під час військових дій, що відбуваються зараз на сході нашої країни, йому судилося стати одним з обласних центрів – форпостів Слобідської України. 
Концерт, який відбувся у великій залі Міського палацу культури, тривав майже три години і зібрав прихильників української пісні і творчості гурту «Тінь сонця», який до речі, вже тричі відвідував наше місто з благодійними концертами. Цю творчу зустріч було присвячено відновленню історичної пам’яті про наш край – Слобожанщину, частину великої і різноманітної України. Саме історії Слобідської України та історичним постатям, які прославили цей край, були присвячені розповіді Сергія Василюка, які вдало змішувалися з виконанням під гітару українських пісень про національно-визвольну боротьбу українського народу і пісень з репертуару гурту: “Козача могила”, «Їхали козаки», «Вишневий садок», «У цьому полі синьому, як льон», «Косарі», а пісні «Лента за лентою», «Меч Арея» він співав разом із залом. Також всі охочі мали можливість задати питання Сергію Василюку і отримати відповідь, адже живе безпосереднє спілкування між виконавцем і аудиторією завжди є родзинкою творчих зустрічей.

За доброю традицією закінчився концерт спільним виконанням Гімну України. Після концерту глядачі мали можливість придбати альбом «Буремний край» гурту «Тінь сонця» та брошури на історичну тематику, а також отримати автографи від Сергія Василюка. 

Проведення таких культурно-просвітницьких зустрічей є конче необхідним в наш час, оскільки воно сприяє відновленню історичної пам’яті та формуванню національно-патріотичної свідомості суспільства.

Олександра Данько

Фотоальбом –  Сергій Василюк в Сєверодонецьку. Творча зустріч

 

 

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *